Turneu: Përfundon xhiroja e dytë, sonte ndeshjet gjysëmfinale

0

Mbrëmë u luajtën dy ndeshjet e fundit të xhiros së dytë të turneut në futboll të vogël.

Në ndeshjen e parë Ali Demi fitoi ndaj Vllaznisë me rezultatin 3-2, ndeshja në mes Mobilars dhe Budvës nuk u luajt, kurse Feniks fitoi kundër Anës së Malit 10-2. Ndeshjet gjysëmfinale do të luhen sonte. Ali Demi do të luajë kundër Feniks, ndërsa Ana Malit kundër Podgoricës.

Finalja do të luhet të shtunën mbrëma.