Turneu i futbollit dhuron spektakël

0

Sonte u luajtën ndeshjet e rradhës të xhiros së dytë të turneut në futboll të vogël. Ndeshjet ishin shumë të forta dhe dhuruan spektakël të vërtetë për të pranishmit.

Razultatet janë:

 

18.00h Fc Feniks – KMF Budva 7-3
19.00h Podgorica – Vllaznia 3-1
20.00h Cungu&Co – Ali Demi 0-1