Thursday, August 11, 2022

[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”td-ss-row”][vc_column width=”2/3″]

Rakomandime teknike për Zgjedhje në kohën e epidemisë Covid-19

Duke marr parasysh situatën epidemiologjike në Mal të Zi, Komisioni shtetëror zgjedhor ka jap rakomandime teknike për mbajtjen e zgjedhjeve me qëllim të mbrojtjes...

Nimanbegu për vizitë në Maqedoninë e Veriut

Nenkryetari i Parlamentit te Malit te Zi, Genci Nimanbegu udheheqi delegacionin e Kuvendit ne mbledhjen e Parlamentit (Sobranies) se Maqedonise se Veriut,...

KULTURË

Mentor Llunji: Projektimi aseizmik dhe arkitektura 

Në numrin e ri të revistës profesionale Pogled, e cila boton artikuj me tema të arkitekturës dhe inxhinjerisë së ndërtimit, është publikuar edhe një...
[/vc_column][vc_column width=”1/3″]
Ulcinj
overcast clouds
27.8 ° C
29.1 °
27.8 °
57 %
3.4kmh
100 %
Thu
27 °
Fri
28 °
Sat
26 °
Sun
24 °
Mon
27 °
[vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=Q2TRewts2R0″ title=”Video nga Gëzim Mavriqi”]

KURIOZITETE

LATEST REVIEWS

Sami Misherri: “Shika detin e shif perendinë”

Avokati i njohur Sami Misherri, pas "Likaceni" dhe "Ushejza" , opinionit të Ulqinit po i prezantohet me veprën publicistike "Shika detin e shif perendinë". “Të...
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″]

JAVA

[/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_facebook]

HOLIDAY RECIPES

Ndeshja Shqipëri – Armeni: Ja edhe formacionet zyrtare

Ndeshja ndërmjet kombtareve të Shqipërisë dhe Armenisë, e vlefshme për kualifikimin në Kampionatin Europian, pritet të fillojë së shpejti. Kjo ndeshje që do të...
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
- Advertisement -
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
- Advertisement -
[/vc_column][/vc_row]