Tragjedi në Krajë: Vritet një grua

0

Para disa orësh, në Krajë ka ndodhur një vrasje ku si pasojë ka mbetur e vdekur një grua. Mësohet se viktima është Valdete Likoviq, 26 vjeç. Sipas informatave paraprake, policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen procedurat e nevojshme.

Nuk ka konfirmime zyrtare, por disa burime për portalin tonë njoftojnë se i dyshuari kryesor për vrasjen është bashkshorti i viktimës. Bëhet fjalë për Nazim Likoviq, 36 vjeç.