Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet Zyhni beqiraj

Etiketim: zyhni beqiraj

Kraja së shpejti rrezikon të mbetet pa banorë

Situata në zonën e Krajës përsa i përket situatës socio-ekonomike ka kohë që është alarmante, dhe kjo gjëndje po rëndohet përditë e më shumë. Në...

Ulqinakët e Durrësit

Të premten mbrëmje, në sallën e Qendrës për Kulturë, u shfaq dokumentari i Cani Lazos: "Familjet ulqinake në Durrës" Pas fjalës hyrëse të vetë autorit,...

MOST POPULAR

HOT NEWS