Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet Zvicër

Etiketim: zvicër

Paragjykimet ndaj shqiptarëve në Zvicër: “Çka, ti je shqiptare?”

Gazeta zvicerane «Tages Anzeiger» interviston dy studente dhe një student shqiptar për të dëshmuar sa të pasakta janë paragjykimet ndaj shqiptarëve. Burim Lusha, Vjosa Ismaili...

Babai kosovar kërkon fëmijët e tij.Dyshon se janë në Siri

Një qytetar zviceran me origjinë nga Kosova dhe i cili jeton në Zurih të Zvicrës po kërkon djalin dhe vajzën e tij në Adana...

MOST POPULAR

HOT NEWS