Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Zjarrfiksat

Etiketim: zjarrfiksat

Komuna: 12 puntorë në pension

Portali ynë mëson se 12 punonjës të Komunës së Ulqinit dhe ndërmarrje ve në varesi të saj, kanë dalë në pension në fund të...

Plasin dy zjarre. Intervenojnë zjarrfiksat

Mbrëmë rreth orës 20.00, anëtarët e shërbimit të mbrojtjes kanë pasur dy intervenime të suksesshme . Në të njëjtën kohë janë dhënë dy alarme...

MOST POPULAR

HOT NEWS