Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Zjarrfikesit

Etiketim: zjarrfikesit

Pakujdesia njerzore: Zjarr në Malin e Brisë

Rreth orës 14.30 Shërbimi për mbrojtje dhe shpëtim ka marrë njoftim për zjarr të përmasave të mëdha në Malin e Brisë. Në fikjen e tij...

Zjarrfikësit shpëtojnë shtëpinë në Krruç nga djegia

Të shtunën në ora  23:40 në Krruç  është përfshirë nga zjarri një shtëpi, që si pasojë ka pasur djegien e çatisë së shtëpisë, ka bërë...

MOST POPULAR

HOT NEWS