Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Zhurma e muzikes

Etiketim: Zhurma e muzikes

Zhurma po largon mysafirët nga Ulqini

Zhurma dhe muzika e lokaleve në Ranë, e cila zgjat deri në orët e vona, po u shkakton shumë probleme pronarëve të apartamenteve në...

Zhurma po largon mysafirët nga Ulqini

Zhurma dhe muzika e lokaleve në Ranë, e cila zgjat deri në orët e vona, po u shkakton shumë probleme pronarëve të apartamenteve në...

MOST POPULAR

HOT NEWS