Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Zharko rakçeviq

Etiketim: zharko rakçeviq

Lekiq thërret në takim koalicionin qeverisës dhe partitë e pakicave

Lideri i Frontit Demokratik Miodrag Lekiq, u beri thirrje sot perfaqësuesve të koalicionit qeverisës (PDS/PSD/PL) dhe partive të pakicave (Partia Boshnjake, HGI, Klubi i...

Bëhet promovimi i Lëvizjes Qytetare

Sot është bërë promovimi i subjektit të ri në skenën politike të Malit të Zi, Levizjes Qytetare. Në konferencë për shtyp koordinatori i Këshillit Inicues,...

Rakçeviq në levizjen qytetare të Abazoviqit?

Sipas agjensisë së lajmeve MINA,Këshilli Themelues i Levizjes Qytetare, ku një nga lideret do të jetë edhe deputeti nga Ulqini, z.Dritan Abazoviq, pritet të...

MOST POPULAR

HOT NEWS