Thursday, August 6, 2020
Ballina Etiketimet Zgjedhjet

Etiketim: zgjedhjet

Maqedoni: BDI ndez motorët për zgjedhjet e ardhshme

Bashkimi Demokratik për Integrim organizoi sot në Shkup një takim promovues  me pjesëmarrjen e mbi 1000 anëtarëve të shtabit qendror dhe shtabeve komunale zgjedhore. Kjo...

Ukrainë: Fitore e partive me orientim evropian

Partitë proevropiane kanë arritur fitore në zgjedhjet madhore parlamentare në Ukrainë, që u zhvilluan dje. Kjo tregon se ukrainasit shpresojnë se do të përmirësohet...

MOST POPULAR

HOT NEWS