Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Zgjedhje

Etiketim: zgjedhje

KKSH: U zgjodhen kryetarët e komisioneve

Sot u mbajt vazhdimi i mbledhjes së parë të Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve ku u zgjodhën dy nënkryetarët, Pal Dreshaj dhe Bujar Hasangjekaj. Poashtu u zgjodhen...

Ukrainë: Fitore e partive me orientim evropian

Partitë proevropiane kanë arritur fitore në zgjedhjet madhore parlamentare në Ukrainë, që u zhvilluan dje. Kjo tregon se ukrainasit shpresojnë se do të përmirësohet...

MOST POPULAR

HOT NEWS