Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet Zenepe Lika

Etiketim: Zenepe Lika

Interesim i vazhdueshëm i Gjermanisë për Ulqinin. Steinecker propozon Valdanosin në...

Sot  në Ulqin  qëndroi  për  vizitë pune ambasadorja e Republikës Federale të Gjermanisë  Gudrun Elisabeth Steinacker e shoqëruar nga  eksperti  i energjisë së rinovuar  dr.Alfred Reich. Ata...

Ruajtja e trashigimisë kulturore detyrë e të gjithëve

Shikuar  në  aspektin ndërtimor  gjëndja  në  kalanë e  Ulqinit   nga dita në ditë  bëhet  më  brengosëse . Nisur nga kjo dhe me qëllim   të...

MOST POPULAR

HOT NEWS