Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Zenepa lika

Etiketim: zenepa lika

Vizitat në Bashkësinë Islame në Ulqin

Sot në mëngjes, pas faljes së namazit të Bajramit, Bashkësia Islame e Ulqinit ka pritur mysafirë në hapësirat e saj. Mysafirët janë pritur nga...

U shënua sot Dita Evropiane e Vëzhgimit të Shpendëve

Sot paradite, në Kriporen e Ulqinit, u shënua Dita Evropiane e Vëzhgimit të Shpendëve, nga Qendra për Mbrojtjen dhe Studimin e Shpendëve (CZIP), në bashkëpunim...

MOST POPULAR

HOT NEWS