Wednesday, June 23, 2021
Ballina Etiketimet Zef Deliq

Etiketim: Zef Deliq

Pro Beach Soccer: Ndeshje ndërmjet Ulqinit dhe skuadrës së Shqipërisë

Në plazhin Safari Beach Camping në Ulqin, të premten me datë 21 gusht, do të organizohet ndeshje miqësore në PRO BEACH SOCCER ndërmjet skuadrave...

Mungesa dhe ndërprerjet e rrymës në Ulqin shkaktojnë dëme të mëdha

Qiramarrësi i plazhit “Safari Beach” Zef Deliq është i indinjuar jashtë mase pasi tensioni i ulët dhe ndërperjet e shpeshta të energjisë elektrike i...

MOST POPULAR

HOT NEWS