Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Windows 10

Etiketim: windows 10

Sot do të prezantohet Windows 10 i plotë

Microsoft do të mbajë një shfaqje sot ku do ta prezantojë sistemin e ri operativ Windows 10 me disa veçori të reja dhe disa...

Windows 10: Një sistem operativ për PC, telefon, tablet

Kompania Microsoft ka nxjerrë versionin më të ri të Windowsit. Është emëruar Windows 10. Po, Windows ka vendosur të kapërcejë një numër në kërkim të...

MOST POPULAR

HOT NEWS