Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet Vujica lazoviq

Etiketim: vujica lazoviq

Sot u hap muzeu dixhital në Ulqin

Siç edhe kemin njoftuar, sot është bërë hapja solemne e muzeut dixhital në Ulqin. I realizuar në kuadër të projektit “Promovimi i lidhjes së interentit...

Së shpejti parti e re e orientimit socialdemokrat

Ish zyrtari i lartë i PSD-së dhe nënkryetar i qeverisë së Malit të Zi, Vujica Lazoviq, paralajmëroi formimin e partisë së re për socialdemokratët...

Në pranverë zgjedhje të reja?

Në një deklarate për gazetën "Dan",nënkryetari i PSD-së Vujica Lazoviq, nuk e ka injoruar mundësine e zgjedhjeve të parakohëshme në pranverë. "Në politikë kurrë mos...

MOST POPULAR

HOT NEWS