Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Vladimir Kavariq

Etiketim: Vladimir Kavariq

Ahmetaj-Kavariq: Na duhet një paketë e përbashkët turistike

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë, Turizmit dhe Sipërmarrjes, Arben Ahmetaj, në një konferencë të përbashkët për shtyp me homologun malazez, Vladimir Kavariq, theksoi se për...

Kavariq nesër në Tiranë

Ministri i Ekonomisë Vladimir Kavariq do të takohet nesër në Tiranë me Ministrin e Zhvillimit Ekonomik , Tregtisë dhe Sipërmarrjes në Qeverinë e Shqipërisë,...

MOST POPULAR

HOT NEWS