Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Vizitë në Ulqin

Etiketim: vizitë në Ulqin

Presidenti Nishani në Ulqin

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani sëbashku me zonjën e parë Odeta Nishani, në kuadër të vizitës dyditore në Mal rë Zi, vizituan sot qytetin...

Nishani së shpejti për vizitë në Ulqin

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, me 23 dhe 24 mars do të vizitojë Malin e Zi. Vizita e Nishanit vjen me ftesë të...

MOST POPULAR

HOT NEWS