Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Vizitë në Kosovë

Etiketim: vizitë në Kosovë

KKSH: Vizitë institucioneve të Kosovës dhe takim me studenta

Një delegacioni i Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve në Malin e Zi, i kryesuar nga kryetari Genci Nimanbegu, me 16 dhe 17 qershor 2015 ,...

Delegacioni i Komunës së Ulqinit për vizitë në Kosovë. Sot takim...

Me iniciativë të Komunës së Ulqinit, dje u mbajt takim në mes të zyrtarëve të Komunës së Ulqinit në përbërje Nënkryetar Ardijan Mavriq, Sekretarin...

MOST POPULAR

HOT NEWS