Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet Viti i ri

Etiketim: viti i ri

Gëzuar Vitin e Ri!

Të nderuar lexues, stafi i portalit lajm.me ju uron një vit të mbarë dhe me plot lumturi për ju dhe familjet tuaja. Me këtë rast...

Nata e Vitit të Ri në Ulqin.Ku të shkojmë?

Nata e Vitit të Ri sic duket do të përcillet nga të ftohtit e rrallë per komunën tonë, por kjo vështirë se do të...

Organizimi i Vitit të Ri do të mbështetet edhe nga afaristët

Në takimin e mbajtur me afaristët e qytetit, kryetari i komunës Fatmir Gjeka dhe drejtoresha e OT-se Zana Sarvan, kanë marre përkrahjen e tyre...

Pushimet e fundvitit: Mali i Zi parajsë për (jo) punëtorët?

Me rastin e Vitit të Ri dhe festës fetare të Krishtlindjeve, nga të gjitha vendet e rajonit të Ballkanit më shumë ditë pushimi do...

MOST POPULAR

HOT NEWS