Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Vijesti

Etiketim: vijesti

Aksident tek lokali Palma. Lëndohen dy gra

Sic raporton portali "Vijesti" , mbrëme pranë lokalit Palma ka ndodhur një aksident automoilistik ku janë lënduar dy gra. E.V (32) dhe F.S (58) janë...

Infektimi i foshnjeve: Arrestime në Bijello Polje

Portali Vijesti njofton se në Bijello Polje janë në proces arrestimet e personave të dyshuar si përgjegjës për infektimin e 5 foshnjave nga ai...

MOST POPULAR

HOT NEWS