Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Vasel sinishtaj

Etiketim: vasel sinishtaj

Sinishtaj: Diplomatët e BE dhe SHBA bashkëpuntore në diskriminimin ndaj shqiptarëve

Këshilltari i Koalicionit Shqiptarë në Parlamentin e Tuzit dhe kandidati për deputet i listës "Forca për bashkim" Vasel Sinishtaj, dërgoi një letër të hapur...

Opozita largon shqiptarët nga vetja

Protestat e paralajmëruara me rastin e vizitës së Hashim Thaçit në Mal të Zi, si dhe deklaratat kundër pritjes së tij në nivelet më...

Gjeloshaj: Nuk bëhesh deputet duke u bërë qesharak

Deputeti i Alternativës Shqiptare Nikë Gjeloshaj, në një deklarate për portalin CdM, tha se cdo gjë qe ajo parti ka pasë për të thenë...

Genci Nimanbegu: Për mandatin kur të bashkohemi

Deputeti i Forcë së Re Demokratike Genci Nimanbegu, në intervistën e dhënë për gazetën "Dan", deklaroi se Forca nuk ka shkelur marrëveshjen me Iniciativën Qytetare...

Tuz: Inicitiva Qytetare tërheq nënshkrimin

Këshilltari i Iniciativës Qytetare Vasel Sinishtaj gjatë seancës së djeshme të Kuvendit të Komunës urbane të Tuzit deklaroi se subjekti që ai përfaqëson tërheq...

Iniciativa Qytetare i bashkohet Forcës!

Iniciativa Qytetare do t'i bashkohet Forcës së Re Demokratike, duke e konfirmuar edhe njëherë Forcën si subjektin më të madh shqiptar në Mal të Zi....

MOST POPULAR

HOT NEWS