Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Vandalizëm

Etiketim: vandalizëm

Akt vandalizmi: Kosovarëve u demtohen makinat dhe shkarraviten me 4 S

Persona akoma të paidentifikuar kanë vandalizuar disa automjete në Plazhin e Madh, pronarët e të cilëve janë nga Kosova, shkruan Pobjeda. Ngjarja ka ndodhur në...

Vandalët përsëri na aksion! Pas hartës turistike radha e automjeteve

Vandalizmi që ditët e fundit po shfaqet afër mureve të kalasë së Ulqinit, duket se nuk ka të sosur. Pas hartës turistike nga ku ishte...

Vandalizohet harta turistike e Ulqinit, shkolla fillore pa mbishkrim shqip

Harta turistike e qytetit tonë e vendosur në rrugën për në kala është bërë pre e vandalëve deri tani të panjohur. Në një foto të...

MOST POPULAR

HOT NEWS