Friday, July 3, 2020
Ballina Etiketimet Valdanosi

Etiketim: Valdanosi

Valdanosi: Dikur dhe sot (foto/video)

  http://youtu.be/iVMdOHfcvZU

Vazhdojnë “shkëlqimet” e Radulloviqit: Pas nënës së sheikut vijnë 25.000 eurot...

Se disa personazhe publik në Mal të Zi janë më qesharak se edhe Chaplini e dokumenton edhe kryetari i Shoqatës Turistike të Malit të...

Dokumentacioni: Kino Bahçja është humbur në vitin 2006

Deklaratë, Duke vërejtur tendencën e disa të ashtuquajtura media, që pa kurrfarë dokumentacioni përcjellës mundohen të dezinformojnë opinionin në lidhje me cështjet vitale për Ulqinin,...

MOST POPULAR

HOT NEWS