Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Urime

Etiketim: urime

(e plotësuar) Urimet për Kurban Bajram: urojnë Kryetari i Komunës, FORCA,...

Urime paqeje dhe harmonie i janë dërguar besimtarëve muslimanë sot nga Kryetari i Komunës, Forca e Re Demokratike, Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve dhe Unioni...

MOST POPULAR

HOT NEWS