Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Urim per pavarsi

Etiketim: urim per pavarsi

Forca: Mesazh urimi për pavarsinë e Kosovës

Mesazh urimi me rastin e përvjetorit të shtatë të pavarsisë së Kosovës, ka dërguar edhe kryetari i Forcës së Re Demokratike Nazif Cungu. Në...

Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve uron festën e pavarsisë së Kosovës

Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve i ka dërguar mesazh urimi presidentes së Kosovës Atifete Jahjaga si dhe kryeministrit Isa Mustafa, me rastin e 7 vjetorit...

MOST POPULAR

HOT NEWS