Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet URA

Etiketim: URA

“LLolla Dent” reagon ndaj manipulimeve politike!

Pas deklaratës së partisë URA që dentistët e Ulqinit përkrahin programin e kësaj partie ku paraqitet fotografia e kandidatëve të kësaj partie me familjen...

Abazoviq: Jemi të vendosur të çlirojmë Nikshiqin

Fushata për zgjedhjet lokale ka filluar. Sot ne sheshin e lirisë në Nikshiq Lëvizja Qytetare URA organizoi konferencë për media ku u prezantua vendimi...

Kuvendi Komunal: Miratohet vendimi për financim të përkohshëm

Mbrëmë është mbajtur mbledhja e jashtëzakonshme e Kuvendit Komunal në të cilën u miratua vendimi për financim të përkohshëm. Pas debateve dhe barcaletave  të shumta,...

Mavriq: Pse hesht URA tash dy vjet?!

Reagim në lidhje me tekstin "Beci: Zgjedhje të reja për ndërprerjen e farsës", të publikuar në gazetën "Vijesti me 13,01,201            ...

URA: Formohet Këshilli Komunal

Në Pallatin Venecija mbrëmë u formua Këshilli komunal i lëvizjes qytetare URA. Për kryetar të këtij këshilli u zgjodh menaxheri i komunës Omer Bajraktari. Përvec Bajraktarit, antarë...

MOST POPULAR

HOT NEWS