Friday, July 3, 2020
Ballina Etiketimet Ullishta e Ulqinit

Etiketim: Ullishta e Ulqinit

Seminar për ullishtarët e Ulqinit

Përfaqësuesit e Ministrisë së bujqësisë dhe zhvillimit rural, organizuan dje seminar me ullishtarët e Ulqinit, ku i njoftuan ata me rregullat dhe hapat që...

Edhe sivjet pa ullinj!

Edhe për të tretin vit rradhazi pronarët e ullishtave do të mbesin pa të ardhura nga kultivimi i ullinjve. Thatësia dhe temperaturat e larta...

Ullishta e Ulqinit: Peisazh mahnitës dhe i harruar (VIDEO)

Video e realizuar nga kompania Airworx nga Sërbia. Ullishta e Ulqinit në objektivin e profesionistëve kombinuar me sportin ekstrem. Për videon që publikohet në internet thuhet:...

MOST POPULAR

HOT NEWS