Thursday, August 13, 2020
Ballina Etiketimet Ujqit

Etiketim: ujqit

Ujqit bëjnë kërdinë në Zogaj

Në natën ndërmjet të premtes dhe të shtunes, ujqit therën mbi 10 dele të pronarit Shyqyri Kraja në fshatin Zogaj të Ulqinit, shkruan “Vijesti”. Ky...

Shëngjergj: Ujqit therin 15 dele

Dje në fshatin Shëngjergj, pranë kufirit me Shqipërinë, ujqit kanë therur 15 dele, pronë e Dedë Shkrelit. Ngjarja ka ndodhur dje pasdite kur delet ishin...

MOST POPULAR

HOT NEWS