Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Turneu ne ping pong

Etiketim: turneu ne ping pong

Osmani triumfon në ping-pong

Në turneun kualifikues të ping-pongut fitues doli Jeton Osmani i ekipit të Valdanosit, i cili në finale mundi shokun e skuadrës Jeton Llolloviq. Me këtë...

Ping Pong: Peroviq dhe Ademaj fitues të Trofeut te Ulqinit

Në turneun ndërkombëtar të ping pongut që u mbajt në Uqin, fitues dolën Simona Peroviq e klubit “Golden Player” nga Podgorica dhe Rahman Ademaj...

MOST POPULAR

HOT NEWS