Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Turne ndërkombëtar i karatesë

Etiketim: turne ndërkombëtar i karatesë

KK “Ulqini”: Pjesëmarrja masive, dëshmi e një pune serioze profesionale 40...

Ulqin – Klubi i Karatesë “Ulqini” në bashkëpunim me Komunën e Ulqinit dhe Federatën e Karatesë së Malit të Zi organizoi të dielën, më,...

Sot u mbajt turneu i karatesë “Ulqini Open 2015”

Në sallën e shkollës fillore "Marshall Tito" , në kuadër të festimeve të Ditës së Ulqinit, sot u mbajt turneu ndërkombëtar i karatesë "Ulqini...

MOST POPULAR

HOT NEWS