Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Turistë çek

Etiketim: turistë çek

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e çiftit çek

Policia ka arrestuar të dielën të dyshuarin në lidhje me vrasjen makabre të dy turistëve çek Michal Svato dhe Anna Kosinova. Sokol Fran Mjacaj u...

Vrasja e çiftit çek: Policia po i afrohet vrasësit

Policia e Shkodrës ka ndaluar mbi 35 persona, mes të cilëve edhe një 25-vjeçar i dyshuar si autor i vrasjes së dy turistëve çekë,...

Shqiptarët duan rikthimin e dënimit me vdekje?

Gjesti makabër i ndodhur në Dukagjin, ku dy turistët çek u grabitën dhe u vranë nga persona deri tani të paidentifikuar, ka ngjallur indinjatë të paparë...

MOST POPULAR

HOT NEWS