Thursday, August 13, 2020
Ballina Etiketimet Top-channel

Etiketim: top-channel

Nimanbegu për Top-Channel: Protestat janë kundër NATO-s dhe me sinjale antishqiptare...

Kryetari i KKSH-së dhe deputeti i Forcës në Kuvendin republikan, Genci Nimanbegu, deklaroi për televizionin Top-Channel se protestat e organizuara nga Fronti Demokratik janë...

Top Channel: Në Plavë e Guci, shqiptarët luftojnë për identitetin kombëtar...

Televizioni Top Channel nga Shqipëria ka realizuar një kronikë për problemet  rajonit të Plavës dhe Gucisë. Për më tepër ndiqni kronikën në videon e mëposhtme   https://www.youtube.com/watch?v=RYWe3dKC6tI

Seks skandali i Top Channel: Sokol Balla nuk do të udhëheq...

Top Channel ka vendosur që gazetari Sokol Balla, drejtuesi i emisionit "Top Story", nuk do të do të jetë më në ekran. Ky emision, i...

“Ja sesi malazezët deformojnë historinë shqiptare” – Top Channel Albania

"Fati aktual i shqiptarëve të Malit të Zi është i lidhur me shkelje të shumta të të drejtave të tyre. Të çarë e përçarë...

Shkon në 10 numri i viktimave në traget. 38 pasagjerë të...

Sic njofton televizioni Top-Channel, numri i viktimave që humbën jetën në tragetin e marrë flakë në brigjet greke, ka shkuar në 10 dhe se...

MOST POPULAR

HOT NEWS