Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Tom Doshi

Etiketim: Tom Doshi

Shqipëri: Arrestohen deputetët Tom Doshi dhe Mark Frroku

Rreth orës 16:30 policia ka ekzekutuar urdhër-ndalimin e lëshuar prej Prokurorisë së Përgjithshme për dy deputetët, Tom Doshi dhe Mark Frroku, duke i dhënë...

Sot protestë e opozitës në Tiranë

Partia Demokratike e Shqipërisë do të kërkojë sot dorëheqjen e kryeparlamentarit Ilir Meta, përmes protestës. Kjo protestë do të fillojë në orën 11:00 në sheshin...

MOST POPULAR

HOT NEWS