Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Thaci

Etiketim: thaci

Fillon marshi kundër terrorizmit në Paris (foto/video)

Marshi kundër terrorizmit i cili pritet të grumbullojë mbi 1 milionë njerëz si dhe kryetarët e shteteve nga i gjithe bota, ka filluar në...

Fillon ndërtimi i rrugës Deçan – Plavë

Kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, i shoqëruar nga ministri i Infrastrukturës, Fehmi Mujota, ka marrë pjesë në përurimin e fillimit...

MOST POPULAR

HOT NEWS