Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Terroriste

Etiketim: terroriste

ISIS i janë bashkuar më shumë shqiptarë se afganë e palestinezë

Rreth 240 shqiptarë nga Kosova dhe Shqipëria është numri i atyre që besohet se po luftojnë për Shtetin Islamik në Siri dhe Irak. Ky numër...

Sulm terrorist në Sidnej?

Një person i armatosur po mban peng stafin dhe klientët në një kafene në Sidnej të Australisë, njofton BBC. Kafe Lindt në qendër të...

MOST POPULAR

HOT NEWS