Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Tenis

Etiketim: tenis

Rrezart Cungu në gjysmëfinale të ITF Podgorica Open

Tenisti i talentuar nga Ulqini Rrezart Cungu, ka kaluar në gjysmëfinale të turneut ITF Podgorica Open. Ai në ndeshjen çerekfinale fitoi ndaj rumunit Adrian Botian...

Rrezart Cungu: Tenisti i ri i gatshëm të shkëlqejë

"Unë stërvitem dhe kur të gjithë janë në gjumë, për mua nuk ka pushime e as pushim, stërvitem dhe kur jam i sëmurë dhe...

Rrezart Cungu: Tenisti me i mire ne Mal te Zi

Dje ne Podgorice, ne restaurantin Dvor, u mbajt shpallja e tenisteve me te mire te vitit ne Mal te Zi ku i ftuar ishte...

Rrezart Cungu, lë mbrapa edhe një sezon mbresëlënës!

Gazeta Vijesti ka publikuar sot një artikull për talentin ulqinak të tenisit, Rrezart Cungu, i cili këtë vit ka shkëlqyer në lojën e tij...

Rrezart Cungu i 3-ti në Evropë!

Më datë 3 deri 5 tetor, u mbajt turneu ndërkombëtar Masters në Reggio Calabria të Italisë për grupmoshën deri në 16 vjeç. Nç këtë...

MOST POPULAR

HOT NEWS