Sunday, July 5, 2020
Ballina Etiketimet Tender për makinë

Etiketim: tender për makinë

Prokuroria le të hetojë për blerjen e makinave

Komuna e Ulqinit në shpalljen e bërë në faqen e saj zyrtare, doli me disa sqarime në lidhje me blerjen e 3 automjeteve për...

Si u anullua tenderi për makinë!

Komuna e Ulqinit, në portale jo të Komunës, ka bërë me dije se ka anulluar tenderin e shumpërfolur për blerjen e makinës së re...

Komuna: Makinë e re për kryetarin

Komuna e Ulqinit ka hapur tender për pajisje me makinë të re. Mësohet se vlera e sipërme e tenderit është 35.000 euro dhe se...

MOST POPULAR

HOT NEWS