Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet Tehnoput

Etiketim: Tehnoput

“Tehnoput MNE” do të ndërtojë rrugën Ulqin-Krythë

Kompania “Tehnoput MNE” nga Podgorica është fituese e tenderit për ndërtimin e rrugës Ulqin-Krythë, shkruan “Pobjeda”. Pas shumë peripecive dhe paqaretësive në lidhje me...

Rruga Ulqin-Krythë: Oferta e Tehnoput më e volitshme

Pas shtyrjes së disaherëshme të hapjes së ofertave në tenderin për rrugën Ulqin – Krythë, për shkak të opstruksioneve nga kompanitë që nuk kishin...

MOST POPULAR

HOT NEWS