Wednesday, June 23, 2021
Ballina Etiketimet Takim

Etiketim: takim

Platforma e përbashkët: Mbahet takimi i partive politike shqiptare

Sonte në Ulqin u mbajt një takim ku morën pjesë partitë politike shqiptare, me qëllim diskutimin për zgjedhjet e ardhshme parlamentare dhe mundësitë e...

Takim i KKSH-së me deputetët e Kuvendit të Kosovës

Deklaratë për media   TAKIM I KKSH-së ME DEPUTETË TË KUVENDIT TË REPUBLIKËS SË KOSOVËS Kryetari i Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve në Mal të Zi, z. Genci...

Partitë shqiptare të kënaqura nga bisedimet me kryeministrin

Përfaqsuesit e partive shqiptare që të hënen ishin në takim me kryeministrin Gjukanoviq, u shprehen të kënaqur për rrjedhën e bisedimeve, por edhe të...

Kryetari i Kuvendit Fuad Haxhibeti filloi takimet me bashkësitë lokale

Kryetari i Kuvendit të Komunës së Ulqinit Fuad Haxhibeti, dje dhe sot priti në takim përfaqësuesit e Bashkësive lokale 1 dhe 2 që veprojnë...

MOST POPULAR

HOT NEWS