Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Svetozar Maroviq

Etiketim: Svetozar Maroviq

Arrestohet Svetozar Maroviq!

Njëri nga personat me më influence i Partisë Demokratike të Socialistëve (DPS), Svetozar Maroviq, është arrestuar sot me urdhër të Prokurorit të Shtetit dhe...

Gruaja e Maroviqit milionere!

Gazeta “Vijesti” ka dalur sot me një artikull ku njofton se në xhiro llogarinë e gruas së Svetozar Maroviqit, Gjorgjinës, janë gjetur mbi 3.8...

MOST POPULAR

HOT NEWS