Thursday, July 2, 2020
Ballina Etiketimet Sulme terroriste

Etiketim: sulme terroriste

Sulme terrioriste në Paris. Deri tani mbi 150 viktima

Disa sulme terroriste të kryera në kryeqytetin Francez të Parisit, kanë shkaktuar deri tani vdekjen e mbi 150 personave dhe qindra të tjerë të plagosur. Sulmet kanë...

Sot tre sulme terroriste. Francë, Tunis dhe Kuvajt! (video)

Sot në botë ndodhën tri sulme terroriste. Ngjarjet e ditës së sotshme tronditën shumë persona duke filluar nga sulmi në Francë e vazhduar në...

MOST POPULAR

HOT NEWS