Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Studentet shqiptare

Etiketim: studentet shqiptare

Takim me poezinë shqipe në Ankara

Studentët shqiptarë në Ankara dje pasdite organizuan një aktivitet për poezinë shqipe në Librarinë Muze “Mehmet Akif Ersoj”. Shija e poezisë shqipe u përcoll dje...

Ekskluzive: Studentët shqiptarë në Turqi ndjekin ndeshjen e kombëtares

Studentët shqiptarë në Ankara të Turqisë janë mbledhur për të ndjekur ndeshjen së bashku. Ata janë studentë nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, si dhe nga...

MOST POPULAR

HOT NEWS