Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Studentë shqiptarë

Etiketim: studentë shqiptarë

KKSH: Takim me studentat shqiptarë nga Mali i Zi

Studentët shqiptarë nga Mali i Zi që studiojnë në Kosovë, kanë pasur një takim me përfqësuesit e Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve në Mal të...

Paragjykimet ndaj shqiptarëve në Zvicër: “Çka, ti je shqiptare?”

Gazeta zvicerane «Tages Anzeiger» interviston dy studente dhe një student shqiptar për të dëshmuar sa të pasakta janë paragjykimet ndaj shqiptarëve. Burim Lusha, Vjosa Ismaili...

MOST POPULAR

HOT NEWS