Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Stamboll

Etiketim: stamboll

OT: Ofertë turistike në Stamboll

Organizata Kombëtare e Turizmit e Malit të Zi (NTOCG) do të paraqesë ofertën e Malit të Zi për sezonin e ardhshëm në një nga...

Shpërthim në Stamboll, 2 të vrarë dhe 4 të plagosur

Dy të vdekur dhe katër të plagosur, ky është bilanci tragjik i shpërthimit të një bombe në Stamboll. Mediat turke dhe ato ndërkombëtare raportojnë...

MOST POPULAR

HOT NEWS