Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Southern soul festival

Etiketim: southern soul festival

Përfundoi Southern Soul Festival

Një ndër festivalet më prestigjioz veror në Europë, Southern Soul Festival, përfundoi dje me performancën e të gjithë grupeve dhe solistëve që ishin të...

Nesër fillon Southern Soul Festival

Plazhet Copacabana dhe Dolcinium Kite Club do të jenë prej nesër vendet më atraktive dhe më të poplluara të qytetit. Southern Soul Festival hap siparin...

“Hej” dërgon të rinjtë nga Kosova në Southern Soul Festival në...

Komuniteti më i madh i të rinjëve në Kosovë, platforma hej! e ka organizuar një lojë shpërblyese e cila i shpërblen 50 të rinjtë...

Southern Soul Festival: Çmime promovuese

Manifestimi muzikor “Southern Soul Festival”, që do të mbahet në Ulqin prej 25 deri me 28 qershor, ofron çmime promovuese që do të zgjasin...

Southern Soul Festival: Në Ulqin edhe këtë vit emra të njohur...

Southern Soul festival që do të mbahet në qytetin tonë prej 25-28 qershor edhe këtë vit ka tërhequr emra të njohur të skenës muzikore. Ndër...

Southern Soul Festival: Edicioni i tretë me 25-28 qershor në Ulqin

Edicioni i tretë i njërit prej festivaleve më popullor në Europë vazhdon këtë verë. Më saktësisht, prej 25 deri me 28 qershor në Plazhin...

MOST POPULAR

HOT NEWS