Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Sokol balla

Etiketim: sokol balla

Seks skandali i Top Channel: Sokol Balla nuk do të udhëheq...

Top Channel ka vendosur që gazetari Sokol Balla, drejtuesi i emisionit "Top Story", nuk do të do të jetë më në ekran. Ky emision, i...

Ndeshja e kombëtares ndiqet në lokalet e Ulqinit

Ndeshja kualifikatore ndërmjet Shqipërisë dhe Serbisë do shfaqet sot edhe nëpër lokalet e Ulqinit, ashtu si në gjithë Shqipërinë, në Kosovë, në Preshevë, në Shkup, e...

MOST POPULAR

HOT NEWS