Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Skena Verore

Etiketim: Skena Verore

Skena Verore: Sonte shfaqja “Sallon Ondulimi Lomshi” me aktor Bashkim Alaj

Sonte në ora 21.30 në Skenën Verore do të jepet shfaqja improvizuese “Sallon Ondulimi Lomshi”. Regjisor i kësaj shfaqjeje e cila “improvizon” me humor problemet...

Skena Verore: Ja komplet programi i festivalit

Skena Verore tashmë ka filluar dhe do të ofrojë program të llojllojshëm për dashamirësit e artit, si nga Ulqini ashtu edhe për mysafirët. I...

Skena Verore: Flutur Mustafa si aktore në shfaqjen “Dashnorja”

Shfaqja “Dashnorja”, me regji të Faik Gashit do të hapë sonte Skenën Verore në Kalanë e Ulqinit. Për këtë pjesëmarrje ka njoftuar vetë regjisori...

MOST POPULAR

HOT NEWS