Friday, July 3, 2020
Ballina Etiketimet Sirena

Etiketim: sirena

Komuna: Dhurata për fëmijët e të punësuarve dhe ato me nevoja...

Me rastin e Vitit të Ri, Komuna e Ulqinit ka shpërndare ditën e djeshme dhurata për më të vegjlit e të punësuarve në administratën...

Kryetari Gjeka viziton qendrën e fëmijeve me aftësi të kufizuara

Kryetari i Komunës së Ulqinit Fatmir Gjeka, vizitoi sot Qendrën për fëmijë me aftësi të kufizuara"Sirena" , ku bëri edhe shpërndarjen e dhuratave.Ai i...

MOST POPULAR

HOT NEWS